Žací struna Oregon FLEXIBLADE 4,0 mm x 26 cm x 20 ks (111116E)

111116E

Profesionální žací struna Oregon Flexiblade do křovinořezu má pevné vyztužené jádro pokryté zoubkováním, je proto vhodná pro sekání vysoké trávy, tuhého lesního podrostu a ostružiní. Přesekne dřevnaté stonky až do průměru 20 mm.

 

Vhodná pro použití s žací hlavou Jet-Fit™ 111110 a 111111

Více detailů

Skladem

Upozornění: Poslední položka na skladě!

474,00 Kč s DPH
(391,61 bez DPH)

Podrobný popis produktu

Použití

OREGON® Flexiblade ™ je technologickou revolucí při sečení, která kombinuje výkonnost pilového kotouče s pružností a komfortem nylonového lanka / žací struny. Patentovaný žací systém poskytuje dostatečnou sílu pro bezchybné sečení stonků rostlin a plevelů o průměru až 20 mm. Zároveň exceluje svým výkonem sekání za všech podmínek.

Výjimečně silné jádro žací struny je ze dvou stran opatřeno zesílenou zoubkovanou částí, která při sekání pracuje jako pilový list, na kterém je mnoho ostrých hran. Struna Flexiblade ™je určená profesionální údržbu pozemků s vysokou a svěží trávou, hustými křovinami nebo maliním a ostružiním. Díky ostrým hranám zanechává po sekání hladký a rovný povrch. Je oblíbená majiteli křovinořezů, kteří častou sečou v místech, kde není možné použít žací nůž. Je vhodná pro údržbu travnatých ploch kolem silnic a dálnic.

Díky vynikajícím aerodynamickým vlastnostem je žací struna OREGON® Flexiblade ™ tišší a úspornější než tradiční žací struny / lanka a snižuje se zatížení motoru křovinořezu. Nejvyšší výkon je dosažen při současném použití čtyřlankové nebo dvoulankové hlavy Oregon® Jet-Fit ™.

Pokud si s výběrem vhodné struny nejste jistí, zavolejte nám nebo se podívejte do našeho průvodce výběrem vhodné struny.

Vlastnosti

+ Jedinečná kombinace výkonu pilového kotouče s pružností žací struny

+ Vysoce odolné jádro pokryté zesílenou zubatou vrstvou

+ Vysoká odolnost vůči otěru a oděru

+ Snížená hladina hluku a vibrací

+ Vysoký bod tavení 265°C

+ Po sekání vždy hladký a rovný povrch

+ Vhodná pro sekání rostlin se stonkem silným až 20 mm

Nabízené tvary

Čtverec

Nabízená balení

Nabízené průměry

Tuto strunu nabízíme v průměrech 2,5 mm, 2,65 mm, 3,0mm, 3,5 mm, 3,5 mm, 4,0mm

Parametry produktu

Použití Profesionální
Balení tuba
Průměr 4 mm
Profil čtverec
Délka 26cm
Typ struny Prémiové
Co chci sekat? Ostružiní a lesní podrost

Související produkty