AGROLES

O společnosti Agroles

Vítáme Vás v internetovém obchodě firmy AGROLES, s.r.o. Písek, která je jediným oficiálním distributorem zboží OREGON v České republice.

Firma AGROLES, s.r.o., Pražská ul. 446, 397 01 Písek byla založena v roce 1993 a je vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích v oddíle C, vložka 2860, IČO: 48208396, DIČ: CZ48208396.

Hlavním činností společnosti je distribuce zboží OREGON® v plné šíři nabídky do celé České republiky.

Ve společnosti Agroles, s.r.o. se prodejem zboží OREGON® aktivně zabývá 17 zaměstnanců. Z toho 5 plně profesně vyškolených servisních techniků a 2 obchodní zástupci.
Pro naše zákazníky nabízíme plný profesionální servis v oblasti pilových řetězů včetně nýtování, roznýtování, ostření, výroby z metráže přímo dle Vašeho požadavku a potřeby. Jsme také připraveni Vaši motorovou nebo elektrickou pilu osadit vodící lištou v různých variantách. Od délky 25 cm do 90 cm, s vodícím kolečkem, výměnným vrcholem nebo laserovým návarkem, v různých roztečích a šířkách vodících drážek. V neposlední řadě společnost Agroles, s.r.o. je připravena čtenářům těchto stránek nabídnout ucelený sortiment v oblasti hnacích řetězek, kulatých a plochých pilníků, směrových vodítek, dílenských ostřiček, nýtovaček, roznýtovaček, mazacích olejů, ochranných pomůcek, rukavic atd.
V našem sortimentu zboží OREGON najdete harvestorové lišty, řetězy a řetězky, profesionální náhradní díly travních sekaček včetně žacích nožů, vzduchových filtrů, palivových filtrů, membrán karburátorů, olejových filtrů, pneumatik, klínových řemenů, koleček, akumulátorů, mulčovacích nožů, plynových lanek, startovacích rukojetí atd.

Stále větší oblibě se těší také OREGON AKU výrobky například akumulátorová pila, AKU vyvětvovací pila, AKU křovinořez a další...


Zastupujeme firmu OREGON i v distribuci harvestorových komponentů se zaměřením na vodící lišty, pilové řetězy a vodící řetězky.

Poznejte stručnou historii společnosti Oregon v datech od jejího počátku založení v roce 1947.