Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o používání cookies. Souhlasím

AGROLES

O společnosti Agroles

Vítáme Vás v profilu stránek firmy AGROLES, s.r.o. Písek, která je jediným generálním distributorem zboží OREGON v České republice.

Firma AGROLES, s.r.o., Pražská ul. 446, 397 01 Písek byla založena v roce 1993 a je vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích v oddíle C, vložka 2860, IČO: 48208396, DIČ: CZ48208396.

Hlavním činností společnosti je distribuce zboží OREGON® v plné šíři nabídky do celé České republiky.

Ve společnosti Agroles, s.r.o. se prodejem zboží OREGON® aktivně zabývá 11 zaměstnanců. Z toho 5 plně profesně vyškolených servisních techniků a 2 obchodní zástupci, kteří jsou připraveni Vám poskytnout odborné informace a poradenství o zboží OREGON ať už telefonicky, osobně v našem vzorkovém centru v Písku nebo ve Vaší prodejně, dílně či servisu v místě Vašeho působiště.
Dále pro naše zákazníky nabízíme plný profesionální servis v oblasti pilových řetězů včetně nýtování, roznýtování, ostření, výroby z metráže přímo dle Vašeho požadavku a potřeby. Jsme také připraveni Vaši motorovou nebo elektrickou pilu osadit vodící lištou v různých variantách. Od délky 25 cm do 90 cm, s vodícím kolečkem, výměnným vrcholem nebo laserovým návarkem, v různých roztečích a šířkách vodících drážek. V neposlední řadě společnost Agroles, s.r.o. je připravena čtenářům těchto stránek nabídnout ucelený sortiment v oblasti hnacích řetězek, kulatých a plochých pilníků, směrových vodítek, dílenských ostřiček, nýtovaček, roznýtovaček, mazacích olejů, ochranných pomůcek, rukavic atd.
Před několika lety se naše nabídka zboží OREGON rozšířila o profesionální náhradní díly travních sekaček včetně žacích nožů, vzduchových filtrů, palivových filtrů, membrán karburátorů, olejových filtrů, pneumatik, klínových řemenů, koleček, akumulátorů, mulčovacích nožů, plynových lanek, startovacích rukojetí atd.
Zastupujeme firmu OREGON i v distribuci harvestorových komponentů se zaměřením na vodící lišty, pilové řetězy a vodící řetězky.

Poznejte stručnou historii společnosti Oregon v datech od jejího počátku založení v roce 1947.