Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o používání cookies. Souhlasím
Systém SpeedMax

Když děláte tu nejtěžší harvestorovou těžební práci, chcete výkonné řezné nástroje, které se poperou s pracovní zátěží a sníží prostoje. Harvestorové vodící lišty SpeedMax s výměnným vrcholem od firmy Oregon jsou přesně pro takovou práci konstruovány. Lišty SpeedMax s širokými ocelovými těly jsou vyrobeny tak, aby lépe vodily řetěz, takže Vás nebudou zdržovat při práci. Nemusíte tak často opouštět kabinu stroje a tím bude Vaše práce efektivnější.

 

Lišty se vyznačují vynikající pevností s dlouhou životností a odolností a výměnným vrcholem s kolečkem se 14 zuby a komponenty nejvyšší kvality. Nový tvar výměnného vrcholu plně zajistí oblasti zvýšeného opotřebení vodící drážky a díky možnosti opakované výměny výrazně prodlouží životnost Vaší vodící lišty. Lišty jsou vhodné pro většinu harvestorových strojů.

 

Více informací o harvestorových lištách SpeedMax najdete na zvláštní stránce.

Systém SpeedMax  Je zde 21 produktů.

Délka vodící lišty
Šířka drážky
Rozteč
 
Zobrazeno 1 - 12 z 21 položek
Zobrazeno 1 - 12 z 21 položek


Slevy

Recenze - Heureka

20.07.2021

rychlost

19.07.2021

Moje již třetí objednávka v obchodě. Vždy hladce vyřízeno a doručeno. Po prvních zkušenostech je znakové/brandované oregon příslušenství kvalitní a funkční. Vybíral jsem podle typu pily a vše pasovalo bez potíží.

18.07.2021

spokojenost rychlost doručení zboží dobrá cena

15.07.2021

rychlé jednání dobrá cena

14.07.2021

Vyzkoušeno super řetěz pasuje na pilu.

14.07.2021

Velmi výhodné ceny. Naprosto skvělé stránky obchodu. Výborná komunikace. Zboží dorazilo již za dva dny-perfektní.