Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o používání cookies. Souhlasím
Pilové řetězy

Základem každé řetězové pily je ostrý a kvalitní řetěz. V naší nabídce najdete řetězy vhodné pro většinu řetězových pil a pro různé podmínky a způsoby řezání. Řetězy Oregon jsou určené pro použití na silných profesionálních pilách ale i na hobby (farmářských) pilách. V našem sortimentu najdete pilové řetězy určené pro prořezávky, řezbářské práce, odvětvování, kácení stromů atd. Umíme dodat i řetězy pro podélné řezání a speciální řetězy vhodné do nejnáročnějších podmínek. Kromě klasických řetězů ve smyčkách nabízíme i řetězy v rolích pro zkušenější uživatele.

 

Řetězy Oregon můžete použít na pily značek Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Dolmar, Makita, Narex, Homelite, Partner, Shindaiwa, Stiga, Solo, McCulloch, Jonsereda mnoho dalších.

 

Jsme schopni udělat Vám řetěz jakékoli délky. Pokud v naší nabídce požadovaný řetěz nenajdete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Pilové řetězy  Je zde 279 produktů.

Dostupnost
Délka vodící lišty
Počet článků
Šířka drážky
Rozteč
Použití
Profil zubu
 
Zobrazeno 1 - 10 z 279 položek
Zobrazeno 1 - 10 z 279 položek