Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o používání cookies. Souhlasím
Česká Pošta PPL PPL ParcelShop

Česká pošta

132 Kč s DPH

Díky službě "Balík Do ruky" České pošty dostanete svůj balíček kdekoliv po České republice už následující pracovní den po odeslání. V případě, že nebudete zastiženi na doručovací adrese, balík bude uložen na poště, kde si ho později můžete vyzvednout.

PPL Kurýr

163 Kč s DPH

Zásilková služba PPL doručuje balíky po celé České republice, a to následující den, včetně sobot. Předběžný čas doručení v rozmezí dvou hodin dostanete SMS zprávou přímo od kurýra. Pokud nebudete moct balík převzít, je možné opakované doručení, případně uložení v ParcelShopu, kde si ho později vyzvednete sami.

PPL ParcelShop

163 Kč s DPH

PPL ParcelShop je síť výdejních míst po České republice. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří nechtějí čekat na kurýra, ale raději si sami balíček vyzvednou, kdy budou moct.

Oregon

Osobní odběr na prodejně

Všechny naše zákazníky vždy rádi vidíme osobně. Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší prodejně v Písku. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, naši odborníci Vám rádi osobně poradí.

AGROLES, s.r.o.
Pražská 446
397 01 Písek

Chráníme produkty na cestě k Vám

Kvalitní obal a zabezpečení dopravy závisí na tom, zda se objednané zboží dostane adresátovi nepoškozené a kompletní.

Originální zásilky Oregon

Všechny produkty jsou baleny v pevných kartonových krabicích a opakovaně přelepeny lepicí páskou s logem obchodu. Kromě toho, každá zásilka je opakovaně páskou utěsněna, aby byla chráněna před otevřením nepovolanými osobami. Pokud ochranná páska není porušena, máte jistotu, že do vašeho balíčku nikdo další nevnikl.

Jediné překvapení, které Vás může potkat, je možnost dárku navíc k Vaší zásilce, jako vyjádření našeho poděkování za Vaši přízeň.

Souřadnice pro GPS: N 49.3154454°, E 14.1361836°