Podmínky AKCE na řetězové smyčky EXL naleznete zde.

Česká pošta - Balík Do ruky149,- Kč s DPH

Díky službě "Balík Do ruky" České pošty dostanete svůj balíček kdekoliv po České republice už následující pracovní den po odeslání. V případě, že nebudete zastiženi na doručovací adrese, balík bude uložen na poště, kde si ho později můžete vyzvednout.

Česká pošta - Balík Na poštu114,- Kč s DPH

Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. Podání balíku na většině pošt. Avizování je nedílnou součástí služby.

Česká pošta - Balík Do balíkovny90,- Kč s DPH

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení Vašeho zboží objednaného na e-shopu. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.PPL Kurýr

214,- Kč s DPH

Zásilková služba PPL doručuje balíky po celé České republice, a to následující pracovní den. Předběžný čas doručení Vám oznámí přímo kurýr SMS zprávou. Pokud nebudete moct balík převzít, je možné opakované doručení, případně uložení v ParcelShopu, kde si ho později vyzvednete sami.

PPL ParcelShop

214,- Kč s DPH

PPL ParcelShop je síť výdejních míst po České republice. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří nechtějí čekat na kurýra, ale raději si sami balíček vyzvednou, kdy budou moct.Osobní odběr na prodejně Oregon

ZDARMA

Všechny naše zákazníky vždy rádi vidíme osobně. Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout na naší prodejně v Písku. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, naši odborníci Vám rádi osobně poradí.

AGROLES, s.r.o.
Pražská 446
397 01 PísekChráníme produkty na cestě k Vám

Kvalitní obal a zabezpečení dopravy závisí na tom, zda se objednané zboží dostane adresátovi nepoškozené a kompletní.

Originální zásilky Oregon

Všechny produkty jsou baleny v pevných kartonových krabicích a opakovaně přelepeny lepicí páskou s logem obchodu. Kromě toho, každá zásilka je opakovaně páskou utěsněna, aby byla chráněna před otevřením nepovolanými osobami. Pokud ochranná páska není porušena, máte jistotu, že do vašeho balíčku nikdo další nevnikl.

Jediné překvapení, které Vás může potkat, je možnost dárku navíc k Vaší zásilce, jako vyjádření našeho poděkování za Vaši přízeň.

Souřadnice pro GPS: N 49.3154454°, E 14.1361836°