Podmínky AKCE na řetězové smyčky EXL naleznete zde.

Žací struny

V našem sortimentu najdete kompletní řadu strun do křovinořezu. Vybrat si můžete z "levných" ekonomických strun na trávu až po struny speciální Nylium, DuolineFlexiblade nebo Techniblade v profesionální kvalitě, které si  poradí i s ostružiním.

Pro náročné uživatele máme tichou strunu Nylium Silencio, která kombinuje výkon naší nejprodávanější struny Nylium® s profilem speciálně navrženým pro bateriové  stroje. Výsledkem je lepší aerodynamika, méně vibrací a méně hluku.

Novinkou v naší nabídce je struna Terramax, která je ideální pro profesionály pracující v drsném, suchém a skalnatém terénu. Je vyrobena z vysoce kvalitní směsi kopolymeru pro větší pevnost. 

Pro snadnější orientaci v nabídce našich strun můžete použít průvodce nabídkou strun OREGON.

 

Struny Oregon jsou vhodné pro křovinořezy značek Stihl, Husqvarna, Dolmar, Hecht, Alko, Oleo-Mac a další a lze je použít i pro všechny druhy elektrických a akumulátorových vyžínačů používajících různé průměry a profily struny.

Žací struny  Je zde 165 produktů.

Délka
Profil
Průměr
Balení
Typ struny
Co chci sekat?
 
Zobrazeno 1 - 12 z 165 položek
Zobrazeno 1 - 12 z 165 položek


Slevy

Recenze - Heureka

23.05.2024

V pondělí objednáno, v úterý na drué straně republiky na výdejně. Super. Dobré webovky - informativní a přehledné.

19.05.2024

rychlost,odbornost

19.05.2024

rychlé zpracování a doručení objednávky velký výběr s detailním popisem

17.05.2024

Rychlé dodání

16.05.2024

Naprosto doporučuji. Příkladná komunikace, informovanost o každém kroku v postupu vyřizování objednávky. Balíček jsem měl připravený zhruba za 17 hodin od...

16.05.2024

Skvěle poradili s listou a retezem na pilu, co nebyla v databazi. Vzdy velmi rychle odeslani i doruceni zbozi pres Balikovnu.

Sledujte nás na