Pilový řetěz .404" 1,6 mm - 72 článků 59ACL072E
59ACL072E
Dostupnost: Skladem
(547,20 bez DPH)
Podrobný popis produktu
Pilový řetěz 59ACL072E
Vlastnosti a výhody
• Modřené zuby zajišťují vysoce kvalitní ochranu proti korozi.
• Naše exkluzivní ocel OCS-01 poskytuje vyšší odolnost
Zvolte správný řetěz pro Vaší pilu
Zkontrolujte, zda máte na starém řetězu správné číslice symbolizující typ řetězu.
Mohou být vidět ve spodní části vodícího článku - tj. ten, který vstupuje do vodicí drážky lišty.
Pokud je zde vyražené číslo "59", jeho parametry znamenají: .404" palce a tloušťku vodícího článku 1,6 mm (.063").
Počet vodících článků: 72
Co je vodící článek?
Vodící článek řetězu je ta část řetězu, která se pohybuje uvnitř drážky vodící lišty.
Jak určit délku řetězu:
ROZTEČ: .404"
.404"
Rozteč řetězu
Co je rozteč?
V případě tohoto řetězu je to .404" palce (vzdálenost mezi třemi nýti je tedy přibližně 2 cm).
Důležité! U již použitých řetězů může být tato vzdálenost větší v důsledku opotřebení řetězu.
Lubrilink
Lubrilink
LubriLinkTM je dutina ve spojovacím článku řetězu, která se chová podobně jako olejová nádrž.
Zadržuje olej déle v místech, kde je to třeba
Olej, který by normálně vylétl z řetězu odstředivou silou, se shromažďuje a uchovává v LubriLinkTM.
Zvyšuje životnost jak vodící lišty, tak řetězu
Díky tomuto dokonalému systému mazání se prodlužuje životnost řetězu i vodící lišty.
Řetěz je stabilní a méně náchylný k poškození
Witness Mark
Je značka umístěná přímo na řezacím zubu, která ukazuje doporučený úhel ostření.
Witness Mark
Nahrazuje řetěz
Parametry produktu
Použití Profesionální
Doporučený průměr pilníku 5,5 mm
Šířka drážky 1,6 mm (.063")