Podmínky AKCE na řetězové smyčky EXL naleznete zde.

Motorový olej 4tak1,4L ( sezónní ) Zobrazit větší

Motorový olej Oregon 4takt 1,4L (sezónní) (O11-1154)

O11-1154

Olej OREGON SAE30 do čtyřtaktních motorů je vysoce účinný polosyntetický olej navržený k optimalizaci výkonu travních sekaček a dalších motorových zahradních strojů. Výborně maže a chrání motor.

Má vynikající mazací vlastnosti, vhodný pro použití nad 0°C - 40°C (sezonní). Olej je vhodný do běžných sekaček na trávu, traktorových sekaček, elektrocentrál, čerpadel, atd. se čtyřtaktním motorem.

Oreg

Více detailů

Skladem

320,00 Kč s DPH
(264,50 bez DPH)

Podrobný popis produktu

Olej OREGON SAE30 do čtyřtaktních motorů je vysoce účinný polosyntetický olej navržený k optimalizacei výkonu travních sekaček a dalších motorových zahradních strojů. Výborně maže a chrání motor.

Má vynikající mazací vlastnosti, vhodný pro použití od 0°C do 40°C (sezonní). Olej je vhodný do běžných sekaček na trávu, traktorových sekaček, elektrocentrál, kultivátorů atd se čtyřtaktním motorem.

Optimálně chrání motor proti hromadění nečistot a vzniku koroze. Zabraňuje  předčasnému opotřebení jeho součástí a zajišťuje optimální výkon ve všech provozních pomínkách.

Správná viskozita oleje (SAE 30) chrání citlivé součásti motoru ihned po startu a usnadňuje startování. Díky pečlivě vybraným komponentům zvyšuje spolehlivost motoru 

  • obsah balení: 1,4 L
  • třída viskozity: SAE30
  • mezinárodní standard kvality:4T olej SAE30 API : SG/CF-4, CCMC G4/D4/PD2
  • teplotní rozsah: 0°C až 40°C 
  • sezónní olej pro mazání čtyřtaktních (čtyřdobých) motorů

 

Vhodný pro motory Briggs & Stratton Classic a Quantum, Honda, Tecumseh a ostatní

Parametry produktu

Objem 1,4 l
Použití oleje Sekačka, traktůrek - 4T

Související produkty