Podmínky AKCE na řetězové smyčky EXL naleznete zde.

Bio olej Oregon pro mazání řetězu 20L (O10-6364) Zobrazit větší

Bio olej Oregon pro mazání řetězu 20L (DOPRAVA ZDARMA) (O10-6364)

O10-6364

Biologický, biologický vysoce účinný olej Oregon na bázi rostlinných surovin. Bio olej značky Oregon na řetězy svým složením nepoškozuje životní prostředí a rychle se rozkládá (až z 98 % za 21 dnů v souladu s CEC L-33-A-94). Získal označení Evropský ekologicky šetrný výrobek, německý certifikát Modrý anděl (Der Blaue Engel) a značku Rakouský ekologicky šetrný výrobek.

Oregon

Více detailů

Skladem

4 310,00 Kč s DPH
(3 561,98 bez DPH)

Podrobný popis produktu

Ekologický, vysoce účinný olej Oregon na bázi rostlinných surovin pro ztrátové mazání pilových a harvestorových řetězů. Bio olej na řetězy značky Oregon svým složením nepoškozuje životní prostředí a rychle se rozkládá (až z 98 % za 21 dnů v souladu s CEC L-33-A-94). Získal označení Evropský ekologicky šetrný výrobek, německý certifikát Modrý anděl (Der Blaue Engel) a značku Rakouský ekologicky šetrný výrobek.

Biologický řetězový olej OREGON je rostlinný, v přírodě odbouratelný olej pro mazání pilových řetězů a vodících lišt motorových a elektrických řetězových pil. V provozu byl testován profesionálními dřevorubci, kteří se podíleli na jeho vývoji a výrobě. Splňuje veškeré náročné podmínky na ekologii, spotřebu a mazací schopnosti všem uživatelům, které zajímá životní prostředí a budoucnost našich lesů.

 

Vlastnosti:

  • Vysoká viskozita - Pro celoroční použití.
  • Zlepšené vlastnosti při nízkých teplotách - Bod tuhnutí je nižší než - 15°C.
  • Minimální životnost - 18 měsíců.
  • Výborné mazací schopnosti.
  • Vysoký bod vzplanutí, minimální nebezpečí vzplanutí žárem způsobeným třením.
  • Ochrana proti opotřebení.
Oregon

Parametry produktu

Objem 20 l
Použití oleje Na mazání pilového řetězu

Související produkty