Podmínky AKCE na řetězové smyčky EXL naleznete zde.

Bio olej Oregon pro mazání řetězu 5L (O10-6363) Zobrazit větší

Bio olej Oregon pro mazání řetězu 5L (O10-6363)

O10-6363

Ekologický, biologický vysoce účinný olej Oregon na bázi rostlinných surovin. Bio olej značky Oregon na řetězy svým složením nepoškozuje životní prostředí a rychle se rozkládá (až z 98 % za 21 dnů v souladu s CEC L-33-A-94). Získal označení Evropský ekologicky šetrný výrobek, německý certifikát Modrý anděl (Der Blaue Engel) a značku Rakouský ekologicky šetrný výrobek.

 

Oregon

Více detailů

Skladem

1 198,00 Kč s DPH
(990,10 bez DPH)

Podrobný popis produktu

Ekologický, vysoce účinný olej Oregon na bázi rostlinných surovin pro ztrátové mazání pilových a harvestorových řetězů. Bio olej na řetězy značky Oregon svým složením nepoškozuje životní prostředí a rychle se rozkládá (až z 98 % za 21 dnů v souladu s CEC L-33-A-94). Získal označení Evropský ekologicky šetrný výrobek, německý certifikát Modrý anděl (Der Blaue Engel) a značku Rakouský ekologicky šetrný výrobek.

Biologický řetězový olej OREGON je rostlinný, v přírodě odbouratelný olej pro mazání pilových řetězů a vodících lišt motorových a elektrických řetězových pil. V provozu byl testován profesionálními dřevorubci, kteří se podíleli na jeho vývoji a výrobě. Splňuje veškeré náročné podmínky na ekologii, spotřebu a mazací schopnosti všem uživatelům, které zajímá životní prostředí a budoucnost našich lesů.

 

Vlastnosti:

  • Vysoká viskozita - Pro celoroční použití
  • Zlepšené vlastnosti při nízkých teplotách - Bod tuhnutí je nižší než - 15°C
  • Minimální životnost - 18 měsíců
  • Výborné mazací schopnosti
  • Vysoký bod vzplanutí, minimální nebezpečí vzplanutí žárem způsobeným třením
  • Ochrana proti opotřebení
Oregon

Parametry produktu

Objem 5 l
Použití oleje Na mazání pilového řetězu

Související produkty