Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o používání cookies. Souhlasím


Žací struna červená Techni-Blade 7,0 mm x 26 cm x 155 ks

525244

Profesionální žací struna do křovinořezu s ostrými tlakově tvrzenými zuby vhodná pro sekání porostů s tvrdými stonky např. bodláky, maliní, ostružiní, hustých divokých keřů.

Více detailů

Tento produkt momentálně není skladem

1 188,00 Kč s DPH
(981,94 bez DPH)

Přidat na seznam přání

Podrobný popis produktu

Na jakou trávu použít tuto strunu

Ostružiní, lesní podrost

Charakteristika žací struny

Struna Techni-Blade je nejúčinnější žací struna do křovinořezu dostupná na našem trhu. Je to skutečný "dravec", který díky tlakově tvrzeným zubům zvládne i ty nejnáročnější podmínky při sekání. Tato struna je určená pro profesionální uživatele, kteří hledají špičkovou kvalitu, výkon a odolnost, které jsou důležité pro rychlé a kvalitní sečení v obtížném terénu (údržba lesních ploch, příkopů kolem silnic, nepravidelné sekání luk a pastvin, nepravidelné sekání trávy s výskytem plevelů s tvrdými stonky). Ušetříte čas, snížíte množství struny, kterou jste dosud používali a snížíte spotřebu pohonných hmot.

 

Struna Techni-Blade je vyrobena z vysoce kvalitního polymeru 6/66 pro maximální pevnost a vysokou teplotu, při které dochází k tavení 255°C. Bez problémů nahradí žací nůž a díky nižšímu odrazovému efektu je tato struna bezpečnější než ocelový nůž. Struna se velmi snadno vymění, protože je nařezaná na potřebnou délku.

 

V kombinaci se čtyřlankovou nebo dvoulankovou žací hlavou Oregon JetFit získáte super účinný žací systém.

Pokud si nejste jistí, že je tato struna pro Váš křovinořez vhodná, zavolejte nám. Je velmi důležité, aby křovinořez byl dostatečné výkonný (minimálně 25 ccm).

 

Pokud si s výběrem vhodné struny nejste jistí, zavolejte nám nebo se podívejte do našeho průvodce výběrem vhodné struny

 

Vlastnosti

+ účinnost sekání srovnatelná s ocelovým nožem

+ vysoká odolnost a bezkonkurenční rychlost sekání

+ snížená hladina vibrací a hluku

+ vysoká teplota tavení 255°C

Nabízené tvary

kosočtverec - zubatý

Nabízená balení

balení v tubě

Nabízené průměry

Tuto strunu nabízíme v průměrech 5,0 mm, 6,0mm 7,0mm

VIDEO:

 

 

NAŠE DOPORUČENÍ:

Uchovávejte žací strunu Techni-Blade v originálním balení (tubě) a udržujte houbičku, která je uvnitř tuby, mokrou a tubu zavřenou. Neskladujte na přetopených místech. Prodloužíte tím životnost struny.

Parametry produktu

Balenítuba
Průměr7 mm
Profilkosočtverec - ozubená
Délka26cm
Typ strunyTechni-blade

Související produkty